Aktualności

INTERNET W HOTELU

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że mimo ogromnych problemów technicznych i po wielu staraniach w końcuuuuu !!! możemy Państwu zaoferować w naszych pokojach jedno z najlepszych w Polsce, hotelowych połączeń internetowych.
Mamy dla naszych gości Symetryczne łącze światłowodowe
Cieszcie się z nami z tego okna na świat, podczas Waszego pobytu w Jantarze.

 

 

 

Specjalnie  dla  obsługi  konferencji i bardziej  wymagających  gości stworzyliśmy sieć dedykowaną. Info w recepcji

MIEJSKI SYLWESTER W SZCZECINIE Z POKAZEM LASERÓW

Miejska Impreza sylwestrowa w Szczecinie rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22. Uczestnicy usłyszą takie hity, jak “Statki na niebie”, “Naj Story” czy “Ona czuje we mnie piniądz”. O północy – zgodnie z zapowiedzią prezydenta Szczecina, który uwzględnił postulaty ekologów – zamiast pokazu sztucznych ogni będzie widowiskowy pokaz laserów. 

Gwiazdą imprezy będzie zaspół De Mono

Zespół De Mono gra od 1987 r. Dwa lata później ukazała się ich debiutancka płyta „Kochać inaczej”. Od tego czasu grupa wydała wiele albumów i wyprodukowała sporo przebojów, m.in. „Póki na to czas” czy „Jak statki na niebie”. Grupa Papa D, czyli dawne Papa Dance, również powstała w latach 80. Zespół szybko zdobył popularność dzięki takim przebojom, jak: „Naj Story”, „O-la-la” czy „Ocean wspomnień”. Pod koniec 2007 r. Papa Dance zmienił nazwę na Papa D. 30-lecie istnienia zespół obchodził m.in. w Szczecinie. Z kolei Łobuzy to zespół wykonujący disco polo. Powstał w 2015 r. Formacja zadebiutowała singlem pt. „Ona czuje we mnie piniądz”.

 

Copyright   Carefully designed by BrandTailors

Carefully designed by BrandTailors

Rezerwacje