Aktualności

Sauna promocja !

Nadszedł luty podkuj buty czy jakoś tak to było 😁 w sumie nie ważne bo sauna dobra jest na każdą porę roku.
📣👋📣Mamy dla was super ofertę.
Dokonując meldowania w naszym hotelu wybierz opcje z sauną !🔥
Zapłacisz dodatkowo tylko 10 zł za każdy dzień a z sauny będziesz mógł / mogła korzystać przez cały okres pobytu w hotelu bez ograniczeń. 👌😆😎
Sauna czynna codziennie od 19:00 do 23:00 w razie zainteresowania również dłużej.

Zapraszamy również osoby z po za hotelu.

28 Finał WOŚP Gramy razem

Już 12  stycznia zapraszamy  wolontariuszy na rozgrzewającą  kawę, herbatę i zupkę  do  hotelu  i restauracji Jantar

28 FINAŁ WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku będziemy świętować go także w Szczecinie. Aktualna zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie dla dziecięcej medycyny zabiegowej.
W Szczecinie zarejestrowanych jest 10 sztabów. Należy zatem spodziewać się około 1 000 aktywnych wolontariuszy. Niektórzy z nich grają w WOŚP po raz pierwszy, są tacy co już kilka a część nawet kilkadziesiąt lat. Będziemy prezentować także i w tym roku sylwetki części z nich na naszej stronie.
Mówimy i pokazujemy także osoby które nie są wolontariuszami ale wspierają i grają z Jurkiem Owsiakiem. Pomagają w organizacji finału, przekazują przedmioty na licytację, częstują ciepłą herbatą i strawą, pomogą dotrzeć do miejsc gdzie odbywają się imprezy i spotkania finałowe.
Bardzo wszystkim ludziom dobrej woli za to dziękujemy.
W tym 2020 roku, podobnie do kilku ubiegłych lat, zapraszamy wszystkich !!! na szczecińską wyspę ŁASZTOWNIA.
Aktualnie kończymy przygotowanie programu imprezy. Niebawem poinformujemy o szczegółach i godzinach zaplanowanych wydarzeń.
Do zobaczenia.
Wiatr w żagle i SIEMA !!!

Autor postu: Robert Abelite
Źródło grafiki: – Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Dużo w styczniu dzieje się na Szczecińskiej Netto Arenie.

 

18 stycznia odbędzie się gala FEN MMA 27. W niej: powroty “Chińczyka”, Lubońskiej, popularnego “Irokeza” oraz Janusza. Gospodarzem pierwszej w 2020 roku edycji będzie Netto Arena w Szczecinie.

25 atycznia. Zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju show Pink Floyd History! Przygotuj się na podróż w czasie i wędrówkę przez ponad 50 lat historii legendarnego zespołu Pink Floyd. Jeden z najlepszych tribute bandów zaprezentuje pełne emocji show, które na pewno chwyci za serce nawet tych najbardziej zatwardziałych

 

Miejski Sylwester z pokazem laserów

Miejska Impreza sylwestrowa w Szczecinie rozpocznie się 31 grudnia o godz. 22. Uczestnicy usłyszą takie hity, jak “Statki na niebie”, “Naj Story” czy “Ona czuje we mnie piniądz”. O północy – zgodnie z zapowiedzią prezydenta Szczecina, który uwzględnił postulaty ekologów – zamiast pokazu sztucznych ogni będzie widowiskowy pokaz laserów.Gwiazda wieczoru bedzie De De Mono

Copyright   Carefully designed by BrandTailors

Carefully designed by BrandTailors

Rezerwacje